خیز آمیکو برای حضور در نمایشگاه دریایی بندرعباس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
نمایشگاه بین المللی دریایی بندرعباس، از تاریخ پنجم تا هشتم آذرماه در این شهر برگزار می‌شود. شرکت آمیکو نیز برنامه حضور گسترده‌ای را برای این نمایشگاه تدارک دیده است. علاقمندان می‌توانند در روزهای برگزاری این نمایشگاه، با مراجعه به غرفه شماره 130، برخورد نزدیکی با محصولات آمیکو داشته باشند. حضور آمیکو در این نمایشگاه، در سطح نمایندگی بوده، که این وظیفه به نمایندگی شماره 2802 این شرکت محول شده است.
از آن‌جایی‌که صنعت حمل و نقل دریایی و زمینی به یکدیگر وابسته‌اند، حضور آمیکو در این نمایشگاه و ارایه محصولات سنگین و سبک تجاری، می‌تواند مورد توجه شرکت‌های فعال در حوزه‌های یاد شده واقع شود. علاوه برآن، استان‌های جنوبی کشورمان، نظیر هرمزگان، بوشهر و کرمان، مشتریان اصلی کامیون‌ها و کشنده‌ها را در خود جای داده‌اند. از این رو آمیکو با حضور موفق خود، می‌تواند فروش محصولاتش را تضمین کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحات شرکت آمیکو در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران