ادامه تولید خودرو های بیسو؛ آغاز مجدد تحويل محصولات سيف خودرو

به گزارش خودروبانک شرکت سیف خودرو که بیش از دوسال است به عنوان شریک تجاری برند بیسو در ایران شناخته می شود كه با خريداري و راه اندازي مجدد گروه خودروسازي مرتب دست به تولید خودروهای بیسو نموده است. خودروهایی که در عین محدودیت در پیش فروش توانست با استقبال قابل توجهي از سوی مردم مواجه گردد و حال پس از دوسال این خودرو ساز جوان چند ماهی است اقدام به تحویل خودروهای تعهد شده خود کرده است.
خودرو هایی که از زمان اولین تحویل خود در خرداد ماه سال جاری توانست جهش قیمتی مناسبی در بازار داشته باشد.،هرچند در این مدت به دلیل مشکلات تحریمی انتقال ارز میان دو شریک تجاری و تغييرات مديريتي در طرف چيني تحويل اين خودروها به تاخير افتاده بود. ولی گویا مدیران سیف خودرو با پيگيري اين مشكلات توانسته اند پس از تحویل چند سری خودروی بیسو از خرداد ماه سال جاری در هفته هاي گذشته تعداد قابل توجهی قطعات ckd خودروهای بیسو را به كشور وارد كنند كه در حال حاضر روي خط تولید اين گروه صنعتي قرار گرفته و در روزهاي آتي به خريداران تحويل داده خواهد شد.
البته در روزهاي گذشته خبرهايي غير رسمي از توافق سيف خودرو با شركت ايتاليايي swm كه به تازگي با مشاركت شركت برليانس اقدام به توليد خودروهاي سواري شاسي بلند در چين نموده است نيز در برخي رسانه ها منتشر شده است كه شنيده ها حاكيست سيف خودرو براي جلوگيري از تاخير بيشتر در تحويل تعهدات خود پيشنهاد جايگزيني مدلي از اين خودروها را نيز به مشتريان خود داده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران