سه محصول جدید ایران خودرو که به زودی رونمایی می‌شوند چه خودروهایی هستند؟

با توجه به صحبت های مسئولین شرکت ایران خودرو قرار است در سال جاری و به زودی سه محصول جدید توسط این خودروساز روانه بازار شود. البته فکر نکنید که منظور از محصول جدید خودرویی همچون پیکاپ سایبرتراک تسلا با طراحی فوق العاده مدرن و تکنولوژی روز دنیا است، بلکه این سه محصول جدید تنها نسخه ای ارتقاء یافته و یا تغییر کرده همان خودروهای تکراری بازار است.
سه محصولی که ایران خودرو از آنها یاد می کند در حقیقت رانا سال، دنا پلاس دنده اتوماتیک و همچنین پژو 207 پانوراما دنده اتوماتیک هستند. خودروهایی که بهتر است به جای لقب جدید به آنها همان محصولات قبلی اما با امکاناتی متفاوت را بدهیم.
با دنا پلاس و پژو 207 با سقف پانوراما که آشنا هستید و حال قرار است با گیربکس خودکار به بازار عرضه شوند. اما مشخص نیست که رانا سال نسبت به رانا معمولی چه تفاوت هایی کرده اند. همچنین هنوز مشخص نیست که این سه خودرو دقیقاً چه زمانی وارد بازار می شوند و فعلاً برای زمان عرضه تنها به آینده نزدیک اشاره شده است.
نظرات
 
 
 
سعید 1398/9/6
این یعنی محصول جدید!!!!
gaara 1398/9/7
رانا سال محصول جدیده؟واااااای مردم از خنده بابا پوشش ندین این سیرک رو دنده ماشین رو اتومات کرده می گه محصول جدید !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران