چگونه می توان برای خودروهای دارای وکالت نامه کارت سوخت گرفت؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
دو هفته از اجرایی شدن طرح سهمیه بندی بنزین و عرضه سوخت سهمیه با قیمت 1500 تومان و بنزین آزاد با قیمت 3000 تومانی می گذرد، اما هنوز خیلی از افراد هستند که به دلایلی مختلف در دریافت سوخت سهمیه با مشکل مواجه هستند. گروهی از این افراد را می توان کسانی دانست که خودرو به نام خود ندارند، اما خودروی فرد دیگری با مالکیت یا به اصطلاح به صورت وکالت نامه در اختیار آنان قرار گرفته است و با نداشتن کارت سوخت، برای دریافت بنزین سهمیه با مشکل مواجه هستند که در این خصوص یک مقام مسئول در شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران توضیحاتی ارائه می دهد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تعدادی از رانندگان کشور از نحوه دریافت کارت سوخت برای خودرو‌هایی که به نام آن‌ها نیست، اما وکالتنامه در اختیار دارند سوالاتی مطرح کرده است و در این خصوص یک مقام مسئول در شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام می کند "برای اینکه افراد با وکالت نامه تام الاختیار جهت دریافت کارت سوخت خودرویی با نام غیر اقدام کنند، فقط در دفاتر خدمات مشترکان می‌توانند با وجود سند وکالت ثبت نام و نسبت به دریافت کارت سوخت اقدام کنند".
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران