تا دی ماه امسال خودروهای ناقص ایران خودرو صفر می شود

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
فرشاد مقیمی، مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به میزان تولید رو به رشد محصولات این شرکت و در مقابل روند کاهشی خودروهای دارای کسری قطعه اعلام کرد که تجاری سازی محصولات این شرکت از روزانه 1190 دستگاه درهفته آخر مرداد ماه سال جاری به میزان 1540 دستگاه در هفته اول آبان ماه افزایش پیدا کرده است و این روند افزایشی همچنان ادامه خواهد داشت.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر ایران، آمارخودروهای ناقص کف کارخانه ایران خودرو از روزهای ابتدایی خردادماه در دستور کار گروه خودروسازی ایران خودرو قرار گرفته و در حال تامین قطعه و تکمیل خودروهای ناقص خود هستند و آنطور که مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو می گوید، میزان خودروهای ناقص این شرکت تاپایان آبان ماه به کمتر از 30 هزار دستگاه و در دی ماه سال جاری نیز به صفر خواهد رسید. در این رابطه گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به تولید 202 هزار و 879 هزار دستگاه انواع خودرو سواری و وانت شده و با توجه به این که روند تامین و تولید این شرکت افزایش پیدا کرده است، این انتظار وجود دارد که تا دی ماه سال جاری میزان تولید این خودروساز داخلی به روزانه 2 هزار دستگاه نزدیک شود.
فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اضافه می کند که در حال حاضر هدف اصلی گروه صنعتی ایران خودروی اجرای تعهدات معوق و همچنین تحویل خودروها در کمترین زمان ممکن به مشتریان و جلب رضایت آنان خواهد بود و تمام تلاش مجموعه کارکنان این شرکت برای تحقق این هدف بکار گرفته شده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران