کدام خودروها مجاز به استفاده از گاز ال پی جی هستند؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
ابراهیم توسلی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران اظهار داشت: گاز مایع در تهران تنها در یک جایگاه آن هم میدان آرژانتین توزیع می شود و تنها تاکسی هایی که از طرح قبلی باقی مانده اند، می توانند از این فرآورده نفتی استفاده کنند و بقیه خودروها وجه قانونی ندارند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: تنها خودروهایی مجاز به استفاده از گاز ال پی جی هستند که قبلا ثبت نام کرده باشند و از نظر ما بقیه خودروها غیرایمن و غیرقانونی محسوب می شود. وی در ادامه درباره قیمت گاز ال پی جی گفت: قیمت از سوی دولت ثابت مانده و تغییری نداشته است، اما برخی از سودجویان با توجه به شرایط در حال سوءاستفاده هستند که با این دسته از افراد قطعا برخورد خواهد شد.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی در ادامه بیان داشت: در حال حاضر توزیع گاز مایع در سطح استان تهران با یک مشکل عمده مواجه شده و آن این که سهمیه اختصاصی با میزان مصرف واقعی اختلاف فاحشی دارد، لذا مقرر شد لیست مصارف واقعی توسط سازمان صنعت و معدن استان ارائه شود. از مجموع توزیع گاز مایع در سطح استان فقط یک سوم آن مصرف شخصی دارد و دوم سوم مابقی معلوم نیست در کجا به مصرف می رسد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران