هیوندای سوناتا نسخه N لاین به زودی معرفی می شود

اوایل امسال در نمایشگاه بین المللی نیویورک 2019 گفته شد که خودروی نسل جدید هیوندای سوناتا با یک نسخه N لاین و یک پیشرانه قوی تر خواهد آمد، حال این موضوع نه تنها تایید شده، بلکه یک منبع آگاه در هیوندای می گوید که نسخه N لاین هیوندای سوناتا به زودی از راه خواهد رسید، هرچند شرکت خودروسازی هیوندای در پروژه های قبلی خود نشان داده است که چندان بسیار بزرگی بر روی نسخه های N لاین ایجاد نمی کند، اما حداقل می توانیم ظاهری اسپرت و پیشرانه ای قوی تر را برای خودروی نسل جدید هیوندای سوناتا انتظار داشته باشیم.
یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث می شود خودروی نسل جدید هیوندای سوناتا مجوز حضور در خانواده اسپرت N لاین را دریافت کند، تغییرات بزرگ آن در نسل جدید و همچنین تبدیل شدن از یک خودروی سدان خانوادگی و شیک پوش به یک خودروی سدان اسپرت با فرم کوپه مانند خواهد بود که حالا طراحی اسپرت و تهاجمی آن در نسل جدید باعث خواهد شد تا روحیات آن با ورود به خانواده اسپرت N لاین شرکت خودروسازی هیوندای سازگار باشد.
باتوجه به ادعای منابع خبری، شرکت خودروسازی هیوندای قصد دارد در نسخه N لاین هیوندای سوناتا از یک موتور چهار سیلندر قوی تر 275 اسب بخاری با حجم سیلندر 2.5 لیتری استفاده کند که در حال حاضر اطلاعات دقیقی از سیستم انتقال قدرت آن در دسترس نیست و یا حتی وجود چنین پیشرانه ای بر روی نسخه N لاین هیوندای سوناتا نسل جدید تایید نشده است، اما می توانیم انتظار یک جعبه دنده اتوماتیک دوکلاچه را برای نسخه اسپرت هیوندای سوناتا داشته باشیم تا عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد.
منابع خبری مدعی هستند که شرکت خودروسازی هیوندای 9 مدل از محصولات خود را به خانواده N لاین اضافه خواهد کرد که بخشی از آنان در سال 2020 میلادی و بخش دیگر در سال 2021 میلادی وارد بازار خواهد شد و همین موضوع باعث شده تا احتمال معرفی یک نسخه اسپرت N لاین از خودروی نسل جدید هیوندای سوناتا بسیار قوی باشد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران