چراغ سبز شهرداری برای افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای در هر لیتر به ۱۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیر سهمیه‌ای در هر لیتر ۳۰۰۰ تومان رسید. با این وجود اعلام شد که نرخ کرایه تاکسی ها تغییر نخواهد کرد.
به نقل از فارس، در همین راستا نیز به هر تاکسی دوگانه سوز ۲۵۰ لیتر سوخت در ماه و به هر تاکسی تک گانه سوز ۴۰۰ لیتر سوخت در ماه تعلق گرفت. اما افزایش سهمیه‌ها هم جوابگوی هزینه‌های تاکسیرانان نشد و گزارشات میدانی حکایت از درخواست همه رانندگان برای افزایش نرخ کرایه‌ها داشت.
حال در تازه ترین اخبار معاون شهردار تهران اعلام کرده است: «از جیب راننده تاکسی نمی‌توان هزینه کنترل قیمت‌ها را پرداخت کرد. باید دید نظر شورای شهر چیست ولی منطقی است که در حد ۷ تا ۸ درصدی که هزینه‌های تاکسی‌ها اضافه شده، افزایش نرخ کرایه تا پایان سال داشته باشیم.»
نظرات
 
 
 
سجاد 1398/9/11
با افزایش نرخ جدید کرایه من دیگر نمیتوانم مسیر محل کارم را هر روز رفت آمد کنم
من فقط 5 ماه است این کار را پیدا کرده ام و سی سال سن دارم
Moein 1398/9/11
:هیچی گرون نمیشه، وضع مردم بهترم میشه
کرایه بیشتر مهم نیست، گوجه فرنگی قیمت طلا مهم نیست، کرایه خونه بیشتر مهم نیست، سبد حمایت میگیرن مردم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران