تسلا سایبرتراک را در حال شکست دادن پورشه ۹۱۱ در مسابقه درگ تماشا کنید + ‌فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در این ویدیو تسلا سایبرتراک موفق می‌شود پورشه ۹۱۱ را در مسابقه درگ شکست دهد، اما باید به این نکته اشاره کرد که تسلا این ویدیو را منتشر کرده، پس نتایج رقابت واقعی این دو ممکن است با این ویدیو متفاوت باشد. آيا وانت دیگری هم می‌تواند پورشه ۹۱۱ را در درگ شکست دهد؟ امیدواریم که این‌طور نباشد.
پس از شکسته شدن شیشه سایبرتراک در شب رونمایی و قدرت‌نمایی در برابر فورد F-150، ویدیوی این مسابقه که در مراسم رونمایی این مدل به نمایش درآمد تا حدودی نادیده گرفته شد.
شتاب ۰ تا ۱۰۰ تسلا سایبرتراک در بهترین حالت ۲.۹ ثانیه است. این سریع‌تر از هر مدل پورشه ۹۱۱ است که امروزه در بازار عرضه می‌شود. قطعا نیازی نیست یک وانت این‌قدر سریع باشد، اما چون این یک تسلا است، باید انتظار چنین شتاب دیوانه‌واری هم از آن داشته باشیم.
شتاب ۰ تا ۱۰۰ مدل‌های مختلف سایبرتراک به شرح زیر است:
سه موتوره: شتاب ۰ تا ۱۰۰ در کمتر از ۲.۹ ثانیه
دو موتوره: شتاب ۰ تا ۱۰۰ در کمتر از ۴.۵ ثانیه
تک موتوره: شتاب ۰ تا ۱۰۰ در کمتر از ۶.۵ ثانیه
سایبرتراک حتی در کندترین مدل خودش هم خیلی سریع و پرشتاب بوده و کاملا با خودروهای مسابقه‌ای قابل مقایسه است.
نظرات
 
 
 
بنزین لیتری سه هزار علی برکت الله 1398/9/15
کابینهای عمو ایلان بی نظیرن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران