روند کاهشی قیمت پراید در آینده نزدیک؛ فروش فوری پراید 131 سایپا ادامه دارد

به نظر می‌رسد که سایپا قصد دارد در مدت زمانی مشخص، فروش فوری و اعتباری پراید را ادامه دهد. با توجه به اینکه قیمت پراید در چند هفته گذشته افزایش داشته و در بازار آزاد رشد کرده بود، اما حال سایپا بالافاصله فروش فوری و البته اعتباری این خودرو را آغاز کرده و در چند مرحله این خودرو را عرضه کرده است. با نگاهی به شرایط فروش پراید از جمله اینکه تنها می‌توان با هر کد ملی، یک خودرو ثبت نام کرد، سایپا به دنبال فروش پراید به مشتریان نهایی و مصرف کنندگان واقعی است و قصد دارد دلالی را از بین ببرد. پراید که ارزان‌ترین و البته پرمخاطب‌ترین خودروی تولیدی کشور است، همواره مشتریان خود را دارد و به نظر می‌رسد اگر سایپا این شرایط فروش فوری پراید را به صورت ادامه دارد و منظم انجام دهد، به زودی شاهد کاهش و بازگشت قیمت پراید در بازار آزاد نیز باشیم.
لازم به یادآوری است که سایپا قیمت پراید 131 را 37.5 میلیون تومان در نظر گرفته که می‌توانید از تسهیلات 4 میلیونی با بازپرداخت یکساله نیز استفاده کنید.
نظرات
 
 
 
Moein 1398/9/13
یه جوک بگم :
سمند شده 116 میلیون
خخخخ
علی 1399/1/8
کجاچندمیدن من مشهدم نقدوقسط یانقد اگه قسطی میده یکی بگیریم کارکنیم.خداخیرشون بده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران