صاحب ایرانی بوگاتی ویرون از هزینه بالای نگهداری این خودرو می گوید + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عموم مردم هزینه اولیه اتومبیل برای خرید را در نظر می گیرند و انتخاب اکثر آنان براساس این فاکتور شکل می گیرد، غافل از اینکه در طول سال ها استفاده از یک اتومبیل، ممکن است هزینه های نگهداری و استفاده از آن بیشتر از هزینه اولیه خریدشان باشد، بویژه خودروهای لوکس و گران قیمت که هزینه های نگهداری سرسام آوری خواهند داشت و حتی برای تهیه نیازهای دوره ای آن نیاز به پرداخت هزینه بسیار بالایی خواهد بود، نمونه آن می تواند خودروی هایپرکار بوگاتی ویرون باشد که سواری آن بهای بسیار بالایی برای صاحبانش خواهد داشت.
مانی خوشبین، تاجر نام آشنای ایرانی الاصل در حال حاضر صاحب 0.44 درصد از کل ویرون هایی خواهد بود که تاکنون ساخته شده است و در پارکینگ خود دو هیولای 16 سیلندر بوگاتی ویرون از مجموع 450 دستگاه ساخته شده دارد که هر دوی آنان نسخه های ویژه این اتومبیل به شمار خواهند رفت، یکی از آنان ساخته دست شرکت تیونینگ منصوری و دیگری هم نسخه رودستر "لجند ادیشن" با خروجی قدرت 1200 اسب بخاری که تنها 3 دستگاه از آن ساخته شده و یکی از آنان در اختیار مانی خوشبین قرار دارد، حال این تاجر معروف با تهیه یک ویدیو که می توانید با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد آن باشید، صحبت کوتاهی در رابطه با هزینه نگهداری بوگاتی ویرون انجام می دهد که اعداد و ارقام آن در مدت زمان کوتاه سرسام آور بوده و با این هزینه می توان خودروهای کارکرده بسیار زیاد خریداری کرد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران