عملکرد ضعیف میتسوبیشی L200 در تست تصادف آمریکای لاتین + فیلم

بخش آمریکای لاتین موسسه ایمنی NCAP، جدیدترین آزمون خود را به مدل 2019 پیکاپ میتسوبیشی L200 اختصاص داده است و بخش های مختلف آن را مورد بررسی قرار داده تا به ایمنی و میزان مقاومت آن در برابر ضربات دست پیدا کند، اما باتوجه به گزارش این موسسه، نسخه های جدید میتسوبیشی L200 اصلا عملکرد مطلوبی در این تست نداشته است، به قدری که آن را یک خودروی خطرناک حتی برای سرنشینان بزرگسال معرفی کرده اند، هرچند نسخه بدون ایربگ آن توسط این موسسه مورد آزمایش قرار گرفته است که در آمریکای لاتین عرضه خواهد شد.
موسسه ایمنی LATIN NCAP در آزمایشات اخیر خود بر روی پیکاپ میتسوبیشی L200 به نتایج ناامید کننده ای رسیده است و درحالی که تمامی خودروها می بایست به ایربگ های سرنشین جلو مجهز باشند، نیاز است که شرکت های سازنده از تجهیزات کمک راننده همچون سیستم ترمز ABS، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، سیستم تشخیص عابر پیاده، سیستم هشدار برخورد از جلو و بسیاری از سیستم های ایمنی دیگر در کنار ایربگ های جانبی مجهز شوند، اما خودروی پیکاپ میتسوبیشی L200 با فقدان تجهیزات ذکر شده حتی ایربگ سرنشینان جلو که در فیلم زیر اثری از آنان دیده نمی شود، به حداقل ستاره ممکن هم نرسیده و در واقع برای سرنشینان بزرگسال خود هیچگونه ستاره ای دریافت نکرده است و تنها با استفاده از صندلی ایمنی کودک، می توان به 2 ستاره برای سرنشینان خردسال اشاره داشت.

نظرات
 
 
 
محمد 1398/9/15
پراید وانت براشون بفرستین تا از تست ۵ ستاره ۱۰ ستاره بیاره . خجالت هم خوب چیزیه .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران