قیمت برخی خودروهای ژاپنی در بازار تهران + جدول ویژه نیمه آذر

ماشین های ژاپنی علاوه بر اقتصاد سوخت و عملکرد خوب، بیشتر از همه به دوام بالا معروف هستند و این فاکتور برای ما ایرانی ها اهمیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل است که خودروهای ژاپنی برای چندین دهه مهمان بازار کشور بوده و حتی برخی از محصولات قدیمی آنان همچنان در خیابان های کشور در حال استفاده هستند. حال امروز در خودروبانک و به نقل از اقتصاد آنلاین، سعی داریم باتوجه به قیمت اعلامی در 13 آذرماه مروری بر قیمت برخی خودروهای ژاپنی موجود در بازار تهران داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

قیمت برخی خودروهای ژاپنی در بازار تهران

قیمت برخی خودروهای ژاپنی در بازار تهران

نظرات
 
 
 
Nader 1398/9/16
توی این اشفته بازار واقعاااا لنسر به قیمته نسبت به بقیه کافیه یه مقایسه قیمت دلاری بکنید لنسری که از جوک گرونتره اینجا صد میلیون ارزونتره کافیه یکبار سوار هر کدوم از این ماشینا بشید تا تفاوت ببینید، توی وضعیت الان در محدوده حدود ۳۰۰ و ۴۰۰ بهترین انتخاب در بازار ما لنسر هست.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران