ایران خودرو از روز شنبه چه خودروهایی را پیش فروش می‌کند؟ + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
ایران خودرو قصد دارد از ساعت 11 روز شنبه، شانزدهم آذرماه، پیش فروش برخی از محصولات خود را آغاز کند. این شرایط پیش فروش تا زمان تکمیل ظرفیت، در اختیار متقاضیان خواهند بود. هر کد ملی، تنها قادر است یکی از خودروهای موجود در این بخشنامه را ثبت نام کرده و در غیر اینصورت، وجه پرداختی ظرف بیست روز به حساب وی بازگردانده خواهد شد. علاوه بر آن، این بخشنامه امکان صلح ندارد. کد کلاس و رنگ خودروهای انتخابی نیز توسط شرکت ایران خودرو قابل تغییر خواهد بود.
نکته جالب دیگر در این بخشنامه پیش فروش، موعد تحویل خودروست. مطابق مندرجات این شرایط پیش فروش، چنان‌چه موعد تحویل خودرو فرا برسد، با اعلام شرکت ایران خودرو در صورت رضایت مشتری، امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط امکان پذیر خواهد بود. امکان ثبت نام مشتری دوم نمایندگی در این شرایط پیش فروش نیز وجود ندارد. در ادامه می‌توانید جداول شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه 16 آذر را مشاهده نمایید:

پیش فروش ایران خودرو

پیش فروش ایران خودروپیش فروش ایران خودرو

پیش فروش ایران خودرو


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران