افزایش قیمت پراید با وجود فروش فوری هر روزه

گروه خودروسازی سایپا با هدف تنظیم بازار و شکستن حباب قیمت ها، طرح های فروش فوری و اعتباری مکرر پراید 131 را آغاز کرده است. بر اساس اعلام سایپا دومین مرحله از فروش فوری پراید 131 در هفته جاری انجام شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، پراید 131 در دومین مرحله فروش فوری خود در این هفته با قیمت 37 میلیون و 500 هزار تومان عرضه شد و خریداران می توانستند در قالب 3 چک 4 ماهه با تسهیلات 4 میلیونی اقدام به ثبت نام کنند.
دومین مرحله فروش فوری پراید 131 در هفته جاری در حالی آغاز شد که قیمت این خودرو در بازار به 50 میلیون تومان رسیده است. قیمت این خودرو در هفته گذشته 49 میلیون تومان بوده که با افزایش یک میلیون تومانی در این هفته به 50 میلیون تومان رسیده است.
بنابراین باید گفت که فروش های فوری هم نتوانستند جلوی افزایش قیمت این محصول در بازار را بگیرد و حتی شاهد افزایش قیمت این محصول در بازار نیز بوده ایم.
نظرات
 
 
 
هومن 1398/9/20
اگر واقعا فروش فوری وجود داشت این افزایش قیمت کنترل میشد اما فقط بازیه و تشریفات و خودرو فقط توسط دلال وارد بازار میشه
حسین 1398/9/21
اخه فروش اعتباری هم شد راه کار؟
بزن فروش نقدی
هر کی میخواد بیاد در کارخونه بگیره انی هم تحویل بدن
نه اینکه اعتباری مثلا 3 ماه دیگه که سه ماهش بشه یه سال

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران