پیش فروش دنا پلاس و پژو 207i توسط ایران خودرو برای روز شنبه 23 آذرماه + جدول قیمت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
گروه خودروسازی ایران خودرو قصد دارد از ساعت 11 روز شنبه 23 ام آذرماه، طرح پیش فروش محصولات خود را در اختیار متقاضیان قرار دهد. این شرایط تا زمان تکمیل ظرفیت در اختیار مشتریان خواهد بود. در این شرایط، خودروهای سمند EF7 پایه گازسوز، پژو پارس سال، دنا پلاس و پژو 207I عرضه خواهند شد. موعد تحویل خودروها نیز آذرماه 99 عنوان شده است. نرخ سود مشارکت در نظر گرفته شده، بین 15.5 الی 18 درصد و نرخ سود انصراف، بین 12.5 الی 15 درصد است.
همانند شرایط پیش فروش گذشته، هر کدملی قادر است تنها یکی از خودروهای موجود در این بخشنامه را انتخاب کند. امکان تغییر کد کلاس و رنگ خودرو از سوی ایران خودرو در این قرارداد وجود دارد و امکان صلح برای آن در نظر گرفته نشده است. در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتري امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت. امکان ثبت نام در این بخشنامه براي مشتري دوم نمایندگی مجاز نمی باشد. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه 23ام آذرماه را مشاهده کنید:

پیش فروش ایران خودرو ویژه 23 آذر

پیش فروش ایران خودرو ویژه 23 آذرپیش فروش ایران خودرو ویژه 23 آذر

پیش فروش ایران خودرو ویژه 23 آذر

نظرات
 
 
 
جهان 1398/9/21
همش دروغه ...سه ماهه میخوام ثبت نام کنم نمیتونم
محمد 1398/9/21
واقعا باورش سخته دولت جایی بخوابه آب از زیرش بره
پول ها را میگیرند و بعدش داستان تحویل ندادن شروع میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران