قسمت اول از فصل چهارم گرند تور منتشر شد + لینک دانلود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
فصل جدید گرند تور بازهم از طریق آمازون، بازگشته و قسمت نخست از سری چهارم گرند تور در اختیار خودرودوستان و علاقمندان به سه مجری برنامه قرار گرفته است. همان‌طور که جرمی کلارکسون در قسمت پایانی فصل سوم اعلام کرد، دیگر شاهد روال سابق از این برنامه نیستیم و بنابراین استودیویی وجود نخواهد داشت. آن‌طور که به نظر می‌رسد، مخاطبان این برنامه و پیش‌تر از آن، یعنی سری تخت گاز، به ویژه‌ برنامه‌ها و مسافرت‌های ماجراجویانه این سه تن علاقه داشتند. به همین دلیل، در سری چهارم گرند تور‌ ، این رویه به رویکرد اصلی برنامه تبدیل شده است.
در قسمت اول از فصل چهارم گرند تور، سه مجری مشهور یعنی جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند، به جنوب شرقی آسیا و کشور کامبوج رفته‌اند. هدف آن‌ها در این برنامه، طی کردن یک مسیر آبی و رسیدن به بندری در ویتنام است. اما بر خلاف رویه همیشگی، دیگر ماشین‌ها ابزار مسافرت این سه مجری نیستند، بلکه قایق‌ها مورد تست و بررسی قرار خواهند گرفت. هر کدام از این سه مجری، بسته به علاقه شخصی، مدلی خاص از قایق را انتخاب کرده و وارد مسیر چالش می‌شوند. همان‌طور که انتظار می‌رود، شاهد رویدادهای مختلف و مفرحی از سه مجری هنرمند گرند تور هستیم. علاوه بر آن، در این ویژه برنامه با زیبایی‌ها و چالش‌های محیط زیستی جنوب شرق آسیا نیز آشنا خواهیم شد. اگر مایلید تا ماجراجویی‌های جذاب این سه فرد را مشاهده کنید، می‌توانید از کانال تلگرام خودروبانک نسبت به دانلود قسمت اول اقدام نمایید.
برای دانلود فصل چهارم گرند تور به کانال تلگرام خودرو بانک مراجعه کنید:
دانلود قسمت اول فصل چهارم گرند تور
نظرات
 
 
 
نوید 1398/9/23
سلام
اگر ممکنه لینک دانلود رو یه جوری بزارید که بتونیم دانلودش کنیم. دسترسی به تلگرام نداریم. سایت های دانلود هم کلن نابود شدن.
شما که زحمت میکشید این مورد رو هم برای ما در نظر بگیرید.
با تشکر
گرشاسب 1399/3/24
این فصل قسمت دومی نخواهد داشت. فصل چهارم قرار بود بدون چادر استودیو و فقط بصورت سفرهای ماجراجویانه در کشورهای مختلف جهان اجرا شود ولی متاسفانه با مشکلات جسمانی که در سفر کامبوج به علت کهولت سن برای جرمی کلارکسون و جیمز می بوجود آمد عملا ادامه این برنامه غیر ممکن شد و تهیه کننده ها تصمیم به اتمام این مجموعه با این سه نفر گرفتند و احتملا بعد از تعیین تکلیف وضعیت شیوع کرونا سری جدید گرند تور با مجریهای جدیدی آغاز به کار خواهد کرد.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران