آغاز فروش کامیون‌های دست دوم وارداتی!

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
گفته می شود با غفلت یا حمایت دستگاه های نظارتی، برخی از شرکت های حمل و نقل بار موفق شده اند آگهی های فروش کامیون های وارداتی دست دوم را منتشر کنند.
به نقل از پرشین خودرو، از حدود 2 سال پیش زمزمه هایی در خصوص واردات خودروهای اروپایی کارکرده و جای گزینی آن ها با خودروهای فرسوده داخلی به گوش می رسید که البته واکنش های زیادی را نیز به همراه داشت.
به عنوان نمونه در حالی شاهد پیش فروش کامیون های وارداتی داف مدل 2017 توسط برخی از شرکتهای حمل و نقل بار هستیم که گفته می شود مطابق قانون این شرکتها تنها مجوز واردات این خودروها را برای استفاده در ناوگان حمل و نقل بار خود دارند و تاکنون مجوزی برای پیش فروش این خودروها از سوی وزارت صمت صادر نشده است!
قیمت نهایی هر دستگاه کامیون داف 2017 در حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده که متقاضیان این خودرو می بایست در ابتدا مبلغ 1 میلیارد تومان را پرداخت کرده و مابقی مبلغ قیمت خودرو نیز در اقساط 60 ماهه پرداخت می شود. تحویل این خودروها که کارکردی در حدود 300 هزار کیلومتر دارند 4 ماهه است.
نظرات
 
 
 
آریایی 1398/9/25
اروپا که کثیف و استعمار گر بود و ما در قدیم جایی بودیم که آرزوشو داشتن الان داریم استوکشونو میخریم
مثل غذای دهنیه😂😂😂😂
  • خالد 1399/2/11
    توچی داشتی آخه که حسرت تورو بخورن؟؟؟
فرشاد 1398/9/26
خدا نابود کنه این شرکت‌ها و کسانی که مجوز دادن دوستانی که سرشته ای از کامیون و کامیون داری ندارن طلف کنن سر به سایت های فروش کامیون دسته دوم در اروپا بزنن قیمت کامبون مدل 2017 با کارکرد 250 تا 450هزار از 19تا 35 هزار یوروه حالا خودتو حساب کنید مثلا 35 هزار یورو با یورو 15هزاری میشه 525 میلیون نه یک و نیم میلیارد. اگه سود نداشته باشن خب دنبال مجوز نمیرن
amin 1398/10/2
دولت کثیف قبل از واردات ب عمد قیمتهارو ۲برابر کرد تا بتونه ای ماشینارو با قیمت بالا قالب کنه ب مردم
سعیدمحمدی 1399/1/5
باسلام لطفا ازاین کامیونهابه مارانندگان پایه یک بدین تابرای خودتون کارکنیم وبه صورت اقساطی پولش روبدیم تاماهم ماشیندارشویم ،اخه چراهمه چی فقط برای پولداراست
A.R 1399/10/9
دولت ماسرمایه داریه نه مردمی،وگرنه کامیونهارابصورت قسطی تحویل راننده می داد.که مجبوریم کارکنیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران