پیش فروش دنا پلاس و پژو 207 توسط ایران خودرو از روز چهارشنبه 27 آذرماه + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلب رضایت مشتریان خود، روز چهارشنبه 27 آذر ماه برنامه فروش اعتباری چندین محصول خود را از ساعت 11 صبح آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند در این شرایط فروش محصولات متنوع تری نسبت به روزهای قبل را خریداری کنند.
باتوجه به مشکل ثبت نام مشتریان در شرایط فروش روز دوشنبه 25 آذرماه، گروه صنعتی ایران خودرو در روز چهارشنبه 27 آذرماه محصولات بیشتری را در قالب طرح پیش فروش به مشتریان خود ارائه خواهد کرد که در بین آنان می توانیم شاهد محصولاتی همچون پژو 405 بنزینی مدل SLX، سمند LX سال بنزینی، پژو 206 تیپ 2 هاچ بک، پژو پارس سال، پژو پارس LX با موتور TU5، دنا پلاس و همچنین خودروی پژو 207 دنده ای باشیم که برای اطلاع از جزیات فروش و همچنین پیش پرداخت تعیین شده برای ثبت نام می توانید به جدول زیر توجه کنید.

پیش فروش 7 محصول ایران خودرو در روز چهارشنبه 27 آذرماه

پیش فروش 7 محصول ایران خودرو در روز چهارشنبه 27 آذرماه

نظرات
 
 
 
علی 1398/9/25
آقا من امروز صبح ۲۵ آذر رفتم سایت ایران خودرو. برا ثبت نام نقد اقساط آنقدر سایت کند کردن که من از ساعت یازده تا دوازده ربع گیر وارد شدن فقط به پروفایل خودم بودم که بزور وارد شدم بعد خودرو انتخاب کردم بعد هی خطا میداد از اول وارد شوید دوباره به همین شکل تا زدن ظرفیت تکمیل این بار سوم دارم وارد میشم نمیشه. علکی نیست بازار آزاد آنقدر گرون شدن هیچ ماشین نمیدن. همش نمایشی نقد اقساط.
هادی 1398/9/25
خودرو سازها اول پیش فروشها رو تحویل بدین بعد بیان سر بقیه ملت کلاه بذارین
بهرام 1398/9/26
مردموچی فرض کردین ساعت ۱۱پنج دقیقه سایت باز میکنید.خودتون همه خودروهاروثبت نام میکنیدسایتومیبندیدبعدمیگیدتموم شد.
طباطبائی 1398/9/26
چرا این اطلاعیه در سایت ایران خودرو نیامده ؟؟
طباطبائی 1398/9/26
چرا پیش فروش روز 27/9/98 ایران خودرو در سایت ایران خودر نیامده ؟ واین خبر چقدر صحت دارد؟
مجتبی 1398/9/27
حتی اگه بمیرم ماشین از ایران خودرو و سایپا نخواهم خرید. چونکه بسیار دروغ گو و متقلب هستند
یعقوب فلاحی خانقشلاقی 1398/9/27
دنا پلاس
سالاری 1398/9/27
ایران خودرو به تعهدهاش عمل نمیکنه چون دلیلی برای این کار نمیبینه. مردم جلو جلو پول میدن اونم جنس بنجل هر وقت هر قیمت خواست میده. میخوای ببر نمیخوای به درک🤔

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران