طرح فروش تایر خودروهای تجاری با قیمت دولتی

شركت سيبا موتور در طرحی تایر خودروهای تجاری با برند کنتیننتال و قيمت مصوب دولتي را به فروش می رساند.
شركت سيبا موتور جهت افزايش سطح رضايت مشتريان خود به فروش تایر برای انواع خودروهای تجاری با برند کنتیننتال و مشخصه سايز315/80 R 22.5 اقدام کرده است.
دارندگان انواع خودروهای تجاری می توانند از این طرح استفاده کنند و الزامی در دارا بودن یکی از خودروهای تجاری این شرکت وجود ندارد. مشتریان برای بهره بردن از این طرح ابتدا باید به همراه مدارك كارت هوشمند و برگ سبز مالكيت ناوگان و بر اساس سريال پلاك خودرو خود به اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان مراجعه کنند. سپس جهت اخذ حواله منقوش به مهر برجسته از اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان به این سازمان مراجعه و در آخر مالك خودرو به همراه حواله صادر شده، كارت هوشمند، كارت خودرو، كارت ملي و پروانه فعاليت به نمايندگي های مجاز منتخب شركت سيبا موتور که متعاقبا اعلام می شود، ظرف مدت سه روز كاري مراجعه کنند.
گفتنی است در این طرح یک حلقه تایر با قیمت 31.748.311 ريال و احتساب ارزش افزوده به فروش می رسد. همچنین مشتریان می توانند جهت كسب هر گونه اطلاعات بيشتر با شماره 48027-021 واحد ارتباط با مشتريان یا امداد گروه بهمن تماس حاصل کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران