نبرد قدرت بین فورد F-250 دیزلی و تسلا مدل X + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
از زمان معرفی تسلا سایبرتراک، تاکنون اخبار مختلفی پیرامون نبرد کشش بین این خودرو و فورد F-150 ، پیکاپ شناخته شده آمریکایی منتشر شده است. با وجود آن‌که بسیاری انتظار داشتند مباررزه رسمی تسلا سایبرتراک و فورد F-150 بزودی برگزار شود، پیش از آن، شاهد مبارزه فورد F-250 و تسلا مدل X هستیم. البته این فورد F-250، در تیپ معمولی قرار ندارد، بلکه نسخه دیزلی تقویت شده، موسوم به Ford-250 Super Duty است که قدرتی بیش از حد معمول ارایه می‌دهد.
در این ویدیو، فورد F-250 در حالت چهارچرخ محرک قرار گرفته و از سوی دیگر، تسلا مدل X نیز در حداکثر کارایی خود قرار دارد، بنابراین نبردی همه جانبه میان این دو محصول آمریکایی را شاهد خواهیم بود. این رقابت، دو مرتبه برگزار می‌شود. مرتبه اول، تسلا مدل X‌ قادر است با استفاده از شروع قدرتمند خود، پیکاپ فورد را شکست دهد. در نبرد دوم، فورد F-250 با استفاده از قدرت ترمز خود، تسلا را مهار کرده و وادار به شکست می‌کند. در ادامه می‌توانید ویدیویی این نبرد که نتیجه آن برای تسلا و فورد با تساوی همراه بود را مشاهده نمایید:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران