میزان تولید خودروهای دوگانه سوز ایران خودرو افزایش پیدا می کند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و متقاضیان خودروهای دوگانه سوز، ایران خودرو تصمیم دارد تا در سه ماهه آخر سال جاری به تعداد 34 هزار و 260 دستگاه خودروی دوگانه سوز تولید کرده و به مشتریان خود عرضه کند. در این خصوص گروه صنعتی ایران خودرو قادر است متناسب با سیاست های دولت و همچنین پاسخگویی به نیاز مشتریان و یا تامین ناوگان حمل و نقل عمومی، میزان تولید خودروهای دوگانه سوز خود را افزایش داده و به بازار عرضه کند.
فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد که با برنامه ریزی های انجام شده در فصل زمان، میزان تولید روزانه انواع خودروی دوگانه سوز همچون پژو پارس، وانت آریسان، خودروی سمند و یا نسخه دوگانه سوز پژو 405 افزایش تولید خواهد داشت و گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد تا در دی ماه روزانه 330 دستگاه، در بهمن ماه روزانه 550 دستگاه و همچنین در اسفندماه روزانه 800 دستگاه خودروی دوگانه سوز تولید کرده و به مشتریان خود عرضه کند. لازم به ذکر است که خودروهای دوگانه سوز در ایران خودرو مطابق با استانداردهای روز جهانی تولید می شود، به همین منظور مشکلی در خصوص تامین قطعات خودروهای دوگانه سوز داخلی وجود ندارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران