آغاز پیش فروش دنا پلاس و پژو 405 SLX توسط ایران خودرو از دوشنبه دوم دی‌ماه + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
گروه خودروسازی ایران خودرو قصد دارد در روزهای آغازین دی‌ماه، شرایط مختلف پیش فروش محصولات خود را در اختیار متقاضیان قرار دهد. در نخستین روز از این بخشنامه جدید، شرایط پیش فروش دنا پلاس و پژو 405 SLX در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. همانند شرایط گذشته، هر کدملی تنها قادر به انتخاب یکی از خودروهای موجود می‌باشد. علاوه برآن، شرکت ایران خودرو مجاز است تا کدکلاس و رنگ خودرو تحویلی به مشتری را به صورت یکجانبه، تغییر دهد. موعد تحویل خودروها در این بخشنامه، آذر 99 عنوان شده است. در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد، پس از فرارسیدن موعد تحویل خودروها، در صورت اعلام شرکت ایران‌خودرو، مکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.
دنا پلاس نسخه بروزرسانی شده دنا است که پس از تبلیغات فراوان، از سوی ایران خودرو به بازار عرضه شد. در طی یکسال گذشته، به واسطه اعمال تحریم‌های خودروسازی، و تلاش ایران خودرو برای مقرون به صرفه کردن تولید محصولات، بسیاری از آپشن‌های قرار گرفته بر روی دنا پلاس ، نظیر کیسه‌ هوای جانبی یا سانروف از این خودرو حذف شدند. پژو 405 SLX نیز آخرین نسخه از این شیر پیر فرانسوی-ایرانی است که در سال‌های پایانی دهه 80 خورشیدی، به بازار عرضه شد. پژو 405 SLX به واسطه بهره‌مندی از موتور TU5، الزامات محیط زیستی را بهتر از نمونه GLX رعایت می‌کند. با توجه به اخطار سازمان محیط زیست در خصوص پیش فروش خودروهای یورو 4 برای سال 99، در بخشنامه پیش فروش ایران خودرو ذکر شده که خودروهای تحویلی به مشتری، براساس آخرین قوانین و مقررات حاکم بر کشور خواهند بود. در ادامه می‌توانید جدول شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه دوم دی ماه‌ را مشاهده نمایید:

(قیمت‌ها به میلیون تومان است)

خودرورنگهای موجودپیش پرداختموعد تحویل
دنا پلاسسفید، نقره ای، خاکستری، مشکی، آبی کبود55400000آذر 99
پژو 405 SLXسفید، نقره ای، مشکی ، خاکستری متال33900000آذر 99

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران