فروش اقساطی وانت کارا دوکابین فرمان هیدرولیک از اول دی ماه + جدول

شرکت خودروسازی "بهمن موتور" ویژه دی ماه 98، شرایط فروش اقساطی وانت کارا دوکابین مجهز به فرمان هیدرولیک را از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 1 دی ماه آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند با یک مبلغ پیش پرداخت، ولی دو نوع شرایط بازپرداخت و همچنین موعد تحویل "هفته اول بهمن ماه سال جاری" نسبت به ثبت نام این خودرو تا تکمیل ظرفیت اقدام کنند.
باتوجه به اعلام شرکت خودروسازی "بهمن موتور"، خودروی وانت کارا دوکابین 2000 مجهز به فرمان هیدرولیک با قیمت مصوب 100 میلیون و 811 هزار و 300 تومانی و با نرخ سود 24 درصد به فروش خواهد رسید و مشتریان می توانند با انتخاب پیش پرداخت 52 میلیون و 681 هزار و 300 تومانی، مابقی هزینه اتومبیل را در قالب اقساط 12 ماهه یا 18 ماهه پرداخت کنند که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش اقساطی وانت کارا دوکابین فرمان هیدرولیک از اول دی ماه

فروش اقساطی وانت کارا دوکابین فرمان هیدرولیک از اول دی ماه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران