یکشنبه 1 دی ماه، آغاز فروش اقساطی پژو پارس و 405 + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو در شرایط فروش روز یکشنبه یکم دی ماه، طرح فروش اقساطی 3 محصول خود را از ساعت 11 صبح آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند در این شرایط فروش سه خودروی پژو 405 مدل SLX، پژو پارس سال و همچنین خودروی پژو پارس با موتور TU5 را با موعد تحویل 30 روزه خریداری کنند.
باتوجه به شرایط فروش اعلامی از سوی ایران خودرو، پژو 405 مدل SLX با دو رنگ سفید و خاکستری متالیک و قیمت مصوب 67 میلیون و 962 هزار و 300 تومانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که پیش پرداخت آن 61 میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده و مابقی هزینه پرداختی نیز در قالب دو چک 4 میلیون و 128 هزار تومانی دریافت خواهد شد.
پژو پارس سال در این شرایط فروش تنها به رنگ سفید عرضه شده و مشتریان می توانند با پیش پرداخت 70 میلیون و 560 هزار تومانی این اتومبیل را نام نویسی کنند. قیمت مصوب این خودرو 78 میلیون و 223 هزار و 400 تومان تعیین شده است.
علاوه بر این، خودروی پژو پارس با موتور TU5 نیز با دو رنگ سفید و خاکستری متالیک با قیمت مصوب 84 میلیون و 718 هزار و 400 تومانی به مشتریان عرضه خواهد شد که در شرایط فروش این اتومبیل نیز پیش پرداخت 76 میلیون و 420 هزار تومانی تعیین شده و مابقی هزینه اتومبیل در قالب دو چک 5 میلیون و 145 هزار تومانی از مشتریان دریافت خواهد شد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش اقساطی پژو پارس و 405

فروش اقساطی پژو پارس و 405

نظرات
 
 
 
مسعود 1398/9/29
بیشتر ناوگان خودرو کشور فرسوده شده و بازار تقاضای خودرو جدید و به روز داره عمر مفید خودرو در جهان ۵ ساله البته خودرو های بی کیفیت ما عمر مفید کمتری هم داره
یا ظرفیت تولید خودرو با کیفیت رو بالا ببرید یا واردات خودرو رو آزاد کنید
تا کی میخواید ادامه بدید؟!
خودرو رو قطره چکانی وارد بازار میکنید تا قیمتها سر به فلک بکشه! خودرو از وسیله کاری تبدیل شده به بازار سرمایه گذاری هیچ جای دنیا این شکلی نیست
مدیران خودروساز عزیز کم با جان و مال و وقت مردم بازی کنید این کار عاقبتی خیری نداره
zak2012 1398/10/1
بی شرف های عوضی مردم رو مسخره کردن ، سایت رو قطع میکنن یه مشت آدم هم سرکار میزارن ، هر کدوم از دوستان و آشنایان رو میبینم گله دارن ، اگه دست من بود در کارخونتون رو پهن میگرفتم بی همه چیزها

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران