رکورد داران کاهش قیمت خودرو در بازار

در هفته گذشته بازار خودرو شاهد نوسان شدیدی بود و قیمت برخی از خودروها در برخی مواقع تا 6 میلیون تومان افزایش قیمت داشتند، اما در هفته اخیر کاهش قیمت ها قابل توجه بود. رکورددارهای ارزانی در این هفته پژو 2008 با 7 میلیون تومان و پژو 207 اتوماتیک با 5/4 میلیون تومان بودند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تجارت نیوز، بررسی قیمت برخی خودروها در روز جمعه 29 آذرماه نشان می دهد که قیمت بیشتر خودروها نسبت به جمعه گذشته روند کاهشی داشته است. قیمت دو خودروی دوگانه سوز پژو 405 و پارس در هفته گذشته 6 میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده بودند. سمند دوگانه سوز نیز 5/5 میلیون تومان و پژو 2008 نیز بیش از 35 میلیون تومان افزایش قیمت داشتند.
اما در هفته اخیر بازار خودرو شاهد کاهش قیمت ها بود. پژو 2008 بیش از 7 میلیون تومان، پژو 207 اتوماتیک بدون رینگ 8/4 میلیون تومان، پارس اتوماتیک و سمند سورن نیز بیش از 4 میلیون تومان کاهش قیمت داشتند. پژو 207 دنده ای7/2 میلیون تومان، وانت آریسان و سمند بیش از 5/2 میلیون تومان و پژو پارس 2 میلیون تومان ارزان شدند.
در سوی دیگر افزایش قیمت دو خودروی پژو 405 دوگانه سوز و پراید 151 قابل توجه بود. پژو 405 دوگانه سوز با 5/1 میلیون تومان و پراید 151 بیش از 3/1 میلیون تومان افزایش قیمت را به خود دیدند. این افزایش قیمت پراید 151 در حالی بود که شش مدل دیگر پراید نسبت به جمعه گذشته با افت قیمت مواجه شده بودند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران