وزیر صمت سوار بر موتورسیکلت برقی، دومین وزیر با کلاه ایمنی

رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در آخرین بازدید خود از یک کارخانه تولید موتورسیکلت در کشور، سوار بر یکی از تولیدات الکتریکی این شرکت شد، این درحالیست که پیش از این آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز سوار بر موتورسیکلت مشابه شد و مدت کوتاهی با آن رانندگی کرد.
موتورسیکلتی که اخیرا توسط وزرای کشور مورد توجه قرار گرفته است، در واقع یکی از تولیدات الکتریکی شرکت "کویر موتور" با مبدا چین بوده و با کد ES5 N شناخته می شود که مجهز به پیشرانه برقی 2000 وات با حداکثر توان خروجی 2.97 اسب بخاری بوده و می تواند حداکثر سرعت 52 کیلومتر برساعتی داشته باشد که برای استفاده های شهری بسیار کاربردی خواهد بود وهمچنین با استفاده از باتری های "سربی اسیدی" 72 ولت/20 آمپرساعت، می تواند تا حداکثر 60 کیلومتر بعد از 8 الی 10 ساعت شارژ کامل، محدوده حرکتی داشته باشد.

کویر ES5 N

کویر ES5 Nتوضیحات

توضیحات

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/10/1
خدا رو شکر که عرضه تولید موتور هم ندارین و اون هم باید از چین بیارین !!! ننگ بر شما و تولیداتتون

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران