ماجرای یک میلیون و 100 هزار خریدار بدون خودرو

رضا رحمانی وزیر صمت در نشست هم اندیشی برای رونق تولید که با حضور کارآفرینان، تولیدکنندگان و اصناف برگزار شد، اظهار داشت: با وجود بدعهدی شرکت های اروپایی شاهد تولید روزانه 4 هزار دستگاه خودرو در کشور هستیم. پس از ترک بازار کشور توسط رنو و پژو، ما با تعهدات چند هزار نفری نسبت به خریداران مواجه بودیم و در واقع خودرو فروخته شده بود اما چیزی برای تحویل نداشتیم.
به گزارش خودروبانک و به نقل از اعتماد آنلاین، وی ادامه داد: در آن مقطع یک میلیون و 100 هزار خودرو خریداری شده بودند که نه پول و نه ماشینی برای تحویل به آنها وجود داشت. در آن مقطع این موضع گفته نشد چون نمی خواستیم امید این تعداد خریدار خودرو قطع شود.
وزیر صمت در ادامه بیان داشت: در ابتدای ورود من به وزارت صمت، تعداد تولید خودرو هزار دستگاه هم نبود و این تعداد نیز به کف کارخانه ها می رفت و تحویل خریدار داده نمی شد، اما امروز شاهد افزایش تولید هستیم و زیر 10 هزار دستگاه خودرو کف کارخانه ها وجود دارد که این طبیعی است.
نظرات
 
 
 
بابک 1398/10/3
باور نکنین این خود با خودروسازان هستش کلا دروغ میگه همه ساندروهای مردم رو مخفی کردند اصلا تبدیل نکنین با مجوزصنعت و معدن و سازمان حمایت ثبت نام کردند این گفته وزیر خلاف مقررات هست باید بیاد تو تعزیرات حکومتی درست وحسابی با مدرک جواب مردم رو بده.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران