توقف طرح تبدیل تعهدات هاوال به خودروی مزدا 3

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
شرکت خودروسازی بهمن موتور اعلام کرد که سازمان فروش این شرکت شرایط تبدیل تعهدات هاوال به خودروی مزدا 3 را متوقف کرده است. به دنبال بدعهدی خودروسازان خارجی، امکان تولید و عرضه محصولات هاوال توسط شرکت بهمن موتور امکان پذیر نبود و به همین دلیل شرکت خودروسازی بهمن موتور تصمیم گرفت تا در راستای جلب رضایت مشتریان خود، طرح تبدیل تعهدات هاوال با خودروی مزدا 3، وانت تک کابین، وانت دوکابین، کاپرا و همچنین خودروی بسترن B30 را اجرا کند.
حال چندی پیش شرکت خودروسازی بهمن موتور اعلام کرد که به علت اتمام مجوز شماره گذاری، شرایط تبدیل تعهدات هاوال به خودروی مزدا 3 تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد و مشتریان در صورت درخواست تبدیل خودروی هاوال، می توانند با سایر خودروهای اعلام شده طبق شرایط قبلی اقدام کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران