کافی نبودن جریمه 90 هزار تومانی برای کامیون ها

سردار مهماندار رئیس پلیس راهور تهران اظهار داشت: جریمه 90 هزار تومانی برای برخورد با کامیون های متخلف کافی نبوده و عامل بازدارنگی ندارد و این مبلغ به منظور جلوگیری از تخلفات بیشتر باید توسط وزارت کشور اصلاح شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی ادامه داد: همکارانم در 52 نقطه از رینگ اطراف شهر تهران که کامیون ها از آن به داخل شهر تردد داشتند، مستقر شده اند و در هفته گذشته 3 هزار و 510 دستگاه کامیون که از منافذ مختلفی توانسته بودند وارد شهر شوند را اعمال قانون و جریمه کردند و آنها را برگردانده ایم.
سردار مهماندار در ادامه بیان داشت: در شرایط عادی ورود کامیون ها از ساعت 6 صبح تا 10 شب در شهر ممنوع است و اگر کامیونی از این قانون تخطی کرد اعمال قانون می شود، اما در شرایط اضطرار که آلودگی زیاد است، طرح ورود ممنوع کامیون ها به شهر به صورت کلی انجام می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران