نخستین کارناوال جاده ای خودروهای سنگین برگزار شد +‌ فیلم

اولین کارناوال (تور) جاده‌ای خودروهای سنگین در ایران (ویژه اسکانیا سواران) با اهداف افزایش آگاهی جامعه و رانندگان به برندهای اسکانیا و ماموت، افزایش آگاهی جامعه به اهمیت نقش رانندگان سخت کوش و همچنین خودروهای سنگین در چرخه مهم صنعت حمل و نقل و ایجاد حس همدلی بین رانندگان، توسط واحد بازاریابی شرکت ماموت دیزل برگزار شد.
کلیپ زیر، خلاصه ای از این تور دو روزه می باشد که در تاریخ 18 و 19 آبان ماه سال جاری به مسافت حدوداً 400 کیلومتر انجام پذیرفت. این Road Show که توسط 9 خودروی اسکانیا منتخب انجام شد، در نوع خود اقدامی بدیع و جذاب محسوب می گردد که مورد استقبال فراوان رانندگان، عموم مردم و جلب توجه بسیاری از افرادی قرار گرفت که در سراسر مسیر با هیجان شاهد خودروی مورد علاقه خود بودند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران