ارائه لاستیک با نرخ مصوب دولتی به دارندگان خودروی بسترن B30

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سازمان خدمات پس از فروش گروه خودروسازی بهمن به منظور جلب رضایت مشتریان خود، در طرحی برای کسانی که از خودروی بسترن B30 این شرکت استفاده می کنند تایر با برند کره ای Nexen تهیه کرده و با قيمت مصوب دولتي در اختیار آنان قرار خواهد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی گروه بهمن، این سازمان جهت افزايش سطح رضايت مشتريان خود که از خودروی بسترن B30 استفاده می کنند، تایر با برند کره ای Nexen و سايز لاستیک 205/55R16 آماده کرده و فروش آن را با نرخ مصوب دولتی به مشتریان خود عرضه خواهد کرد و در این خصوص دارندگان خودروی بسترن B30 نیز می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز این شرکت در سراسر کشور، نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که مشتریان در این طرح می توانند حداکثر 4 حلقه لاستیک خریداری کنند و قیمت هر حلقه لاستیک با نرخ مصوب دولتی معادل 436 هزار و 123 تومان خواهد بود که ارزش افزوده نیز بر روی آن لحاظ شده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران