اقدامات ايران خودرو در حوزه توليد و فروش در ماه‌هاي اخير رضايت‌بخش است

معاون وزير دادگستري و رئيس سازمان تعزيرات حكومتي كشور اقدامات اخير ايران خودرو در حوزه توليد و فروش خودرو و اجراي تعهدات به مشتريان را رضايت بخش خواند و گفت: اميدواريم ساير مشكلات نيز به همين ترتيب حل و فصل شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایکوپرس، جمال انصاري در ديدار با مديرعامل ايران خودرو افزود: شكايات واصل شده به تعزيرات بايد با رعايت حقوق شهروندان و رويكرد حمايت از توليد در كشور بررسي و صدور حكم شود.
وي ضمن تاكيد بر اصلاح روند كارشناسي پرونده‌هاي خودرويي خواستار رسيدگي به شكايات با مشاركت بنگاه اقتصادي شد.
مديرعامل ايران خودرو نيز در اين نشست با اشاره به بهبود وضعيت توليد در ايران خودرو،‌ از شكستن ركورد در آذرماه با توليد 44 هزار دستگاه خبر داد و گفت: شرايط درحال تحول و بهبود است.

اقدامات ايران خودرو در حوزه توليد و فروش

اقدامات ايران خودرو در حوزه توليد و فروش


فرشاد مقيمي تاكيد كرد: به خاطر تاخير در تحويل خودروها عذرخواه مردم هستيم اما قطعا خودرويي را در برنامه‌هاي فروش قرار مي دهيم كه امكان توليد و تحويل به موقع آن را داشته باشيم.
وي همچنين با اشاره به روند كاهشي خودروهاي داراي كسري در كارخانه گفت: تعداد كمي از اين خودروها باقي مانده كه برخي از آن صرفا يك قطعه كسري دارند كه به زودي تكميل و وارد بازار خواهند شد.
مديرعامل ايران خودرو از اجراي برنامه‌هاي بهبود در حوزه خدمات پس از فروش خبر داد و گفت: ايراداتي در اين بخش وجود داشت كه سبب نارضايتي مشتريان شده بود اما با تعريف و اجراي پروژه‌هاي متعدد توانسته‌ايم شرايط به ميزان زيادي بهبود بخشيم هرچند با نقطه ايده‌آل فاصله داريم.
مقميمي تاكيد كرد : تحويل و فروش خارج از س
نظرات
 
 
 
reza 1398/10/5
آیا رضایت معاون وزير دادگستري و رئيس سازمان تعزيرات کفایت می کنه پس رضایت مردم چی ؟ مردمی که خودروهای بی کیفیت و باید از دلالانی که مورد حمایت خودروسازان هستند با اختلاف قیمتی زیاد از کارخانه تهیه کنن . آیا وقتش نشده سازمان تعزیرات سری به نمایشگاههای خودرو بزنه مانند فروشگاهها و مغازه ها قیمت محصولات با قیمت مصرف کننده که کارخانه درج کرده چک کنه؟
zak2012 1398/10/7
کدام فروش ؟؟؟ هنوز باز نشده میزنه اتمام موجودی و سایت رو میبندن !!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران