هدف پرشیا خودرو از راه اندازی واحد کلاسیک، ارتقای جایگاه و صیانت از خودروهای کلاسیک ب ام و

شرکت خودروسازی ب.ام.و یکی از قدیمی ترین خودروسازان آلمان و جهان با قدمتی بیش از یکصد سال است . در کل باید گفت خودروهای ب.ام.و در ایران یک نوستالژی تمام‌عیار هستند. زیرا بسیاری از ایرانی‌ها یا خودشان مالک یکی از این خودروها بوده‌اند و یا یکی از دوستان و اقوام شان یک ب.ام.و در اختیار داشته است . از این رو ب.ام.و های آن دوران، حالا بدل به خودروهای کلاسیک ارزشمندی شده‌اند که در میان خودرو دوستان محبوبیت بسیاری دارند .در بازار جهانی نیز خودروهای کلاسیک ب.ام.و در همین موقعیت قرار دارند .امروزه خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی در بازارهای اصلی همانند بازار آمریکای شمالی ، انگلستان ، آلمان و ژاپن از ارزش مادی و معنوی زیادی برخوردارند .

پرشیا خودرو

پرشیا خودرو

پرشیا خودرو با درک این مسئله به حیطه خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی ورود پیدا کرده است و ارتقا جایگاه خودروهای کلاسیک ب.ام.و، صیانت از آنها و همچنین رفع دغدغه های مالکان آنها را در دستور کار ماموریت خود قرار داده است . به همین جهت این شرکت در حال راه اندازی واحد کلاسیک خود بنام ، پرشیا خودرو کلاسیک است و بزودی فعالیت رسمی در این خصوص را آغاز خواهد کرد . با آغاز بکار فعالیت واحد پرشیا خودرو کلاسیک اطلاعات تکمیلی درباره فعالیت ها و خدمات این بخش از شرکت پرشیا خودرو ،نماینده خودروهای ب.ام.و ومینی در ایران را منتشر خواهیم کرد
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران