آغاز پیش فروش دنا و پژو 206 تیپ 2 از امروز هشتم دی‌ماه + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شرایط پیش فروش دنا و پژو 206 تیپ 2 از ساعت 11 امروز یکشنبه مورخ هشتم دی ماه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. در مرحله نخست پیش فروش ایران خودرو ویژه دی‌ماه که در روزهای دوم، سوم و چهارم دی برگزار شد، هفت محصول عرضه شدند. اکنون و در مرحله دوم که در روزهای هشتم، نهم و دهم دی ماه انجام خواهد پذیرفت، چهار خودرو به مشتریان ارایه می‌شوند. سهم روز اول پیش فروش دنا و پژو 206 تیپ 2 است.
الزام جدیدی که ایران خودرو در این مرحله به شرایط ثبت نام اضافه کرده، ثبت نام و دریافت کلمه عبور در سایت فروش اینترنتی است. بنابراین تنها مشتریانی قادر به بهره گیری از شرایط پیش فروش ایران خودرو خواهند بود که در سایت فروش اینترنتی ثبت نام کرده باشند. همچون گذشته هر کدملی تنها می‌تواند یک خودرو را پیش خرید کند و امکان صلح در قرارداد پیش‌بینی نشده است. علاوه برآن در صورت اعلام شرکت و تمایل مشتری، امکان تمدید زمان تحویل محصولات وجود دارد. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش دنا و پژو 206 تیپ 2 ویژه یکشنبه هشتم دی‌ماه را ملاحظه نمایید: (قیمت‌ها به تومان است)

خودرورنگپیش پرداختموعد تحویل
دناآبی کاسپین، قرمز دوپوششه، سفید، نقره ای، مشکی، خاکستری، گیلاسی33500000دی 99
پژو 206 تیپ 2سفید، نقره ای، مشکی، خاکستری، آبی کبود44200000دی 99


نظرات
 
 
 
اسماعیلی 1398/10/8
قیمت دنا و ۲۰۶ اشتباه است.
مهدی 1398/10/8
همش الکیه رفتم تو سایت از نیم ساعت قبل همه چیم از قبل ثبت بود اصلا وارد نمیشد دو دقیقه بعد زد تکمیل ظرفیت فیلمه همش افراد عادی نمیتونن ثبت نام کنند یک ماهه هر روز رفتم نشد
مصطفایی 1398/10/8
خدواندا ما از خودت یه خودرو با قیمت مناسب میخواهیم خودت جواب ظالمینی را که گران فروشی میکنند را بده من با حقوق ۱،۸۰۰ چند سال باید کار کنم تا یه ۲۰۶ بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران