آغاز پیش فروش پژو 405 SLX توسط ایران خودرو از فردا دوشنبه نهم دی‌ماه + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در روز دوم از دور دوم پیش فروش ایران خودرو ویژه دی‌ماه، شرایط پیش فروش پژو 405 اس ال ایکس در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. در روز اول نیز شرایط پیش فروش دنا و پژو 206 تیپ 2 از سوی متقاضیان قابل انتخاب بود. بنابراین اگر در روز اول در این شرایط خودرویی را پیش خرید کرده‌اید، در روز دوم قادر به انتخاب پژو 405 SLX‌ نخواهید بود؛ چرا که هر کد ملی قادر است تنها یکی از خودروهای این بخشنامه را پیش خرید کند.
همان‌طور که احتمالا می‌دانید، تنها افرادی قادر به ثبت نام در شرایط پیش فروش ایران خودرو هستند که در سایت فروش اینترنتی این شرکت عضو شده باشند. از این رو اگر تمایل به بهره گیری از شرایط پیش فروش پژو 405 اس ‌ال ‌ایکس دارید، لازم است تا نسبت به ثبت نام و دریافت کلمه عبور در سایت فروش اینترنتی اقدام نمایید. لازم است بدانید این قرارداد پیش فروش امکان صلح ندارد و کل کلاس و رنگ خودرو، به صورت یک‌جانبه از سوی ایران خودرو قابل تغییر است. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش پژو 405 اس ال ایکس ویژه دوشنبه نهم دی‌ماه را ملاحظه نمایید. قیمت اعلام شده به میلیون تومان ذکر شده است.

خودرورنگپیش پرداختموعد تحویل
پژو 405 اس ال ایکسسفید، نقره ای، مشکی، خاکستری متال33900000دی 99

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/10/8
کسی که عقل نداشته باشه حتما پول میده سال دیگه این آشغال 40 سال پیش رو با قیمت غیرقطعی میخره😒

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران