افزایش سهمیه سوخت معلولان و جانبازان

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بر اساس مصوبه کارگروه مدیریت مصرف سوخت، سهمیه سوخت خودروهای دارای پلاک معلولان و جانبازان از ابتدای دی ماه افزایش یافت. بر این اساس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در اطلاعیه ای اعلام کرد به خودروهای دارای پلاک معلولان و جانبازان برای خودروهای بنزین سوز 100 لیتر و خودروهای دوگانه سوز 70 لیتر در ماه اختصاص داده شده است. همچنین میزان 40 لیتر سهمیه قبلی اضافه شده که با تعویض کارت سوخت فعلی و صدور کارت سوخت جدید قابل استفاده خواهد بود و کارت سوخت جدید برای این دسته از خودروها در حال انجام است و نیازی به اقدام خاصی توسط مالکان نیست.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، در ادامه این اطلاعیه از آن دسته از معلولان و جانبازانی که پلاک خودرو آنها خاص این گروه نیست خواسته شده برای دریافت سهمیه مازاد 40 لیتر به سازمان های مربوطه (بهزیستی و بنیاد جانبازان) و پلیس راهور مراجعه و نسبت به تعویض پلاک خود اقدام کنند تا امکان صدور و ارسال کارت سوخت جدید فراهم شود.
نظرات
 
 
 
سارا 1398/10/10
ایول دمشون گرم ....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران