بازار پراید عجیب تر از گذشته!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در شرایطی که بازار خودرو در روزهای اخیر دارای نوسان های زیادی بوده است و پیش بینی این بازار سخت شده است، امروز قیمت هر دستگاه وانت پراید از پراید 111 پیشی گرفت که در نوع خود عجیب و غیرقابل پیش بینی بود. هر چند وانت پراید تا مرز ۵۵ میلیون پیشروی کرده و هم قیمت پراید ۱۱۱ در بازار عرضه می‌شد اما امروز این خودرو به رسیدن به قیمت ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رکورد تازه‌ای را در آخرین سال‌های حیاتش ثبت کرد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرآنلاین، بر اساس خبرها تعداد مشتریان در این بازار کم است، اما بازار وانت پراید از سایر مدل های دیگر پراید داغ تر است. هر دستگاه پراید 11 امروز در بازار 53 میلیون و 900 هزار تومان قیمت گذاری شد و در رنگ های دیگر به قیمت 54 میلیون و 600 هزار تومان فایل شد. قیمت سایپا 131 نیز 49 میلیون تومان و پراید 132 نیز 51 میلیون و 900 هزار تومان در بازار معامله شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران