شرایط فروش ولا V5 از سوی خودروسازان راین ویژه دی‌ماه اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شرایط فروش ولا V5 از سوی شرکت خودروسازان راین اعلام شد. ولا V5 یک سدان اقتصادی چینی است که از فناوری شرکت FAW بهره می‌برد. این خودرو پیش از این با نام راین V5 شناخته می‌شد. به واسطه موتور کم حجم و جعبه دنده دستی یا اتوماتیک، ولا V5 رقیبی برای سدان‌های اتوماتیک و دنده‌ای داخلی محسوب می‌شود.
در شرایط فروش ولا V5 که از سوی خودروسازان راین منتشر شده، این محصول با مدل 96 و با موعد تحویل فوری به مشتریان تحویل می‌شود. گیربکس خودرو دنده‌ای بوده و خودروسازان راین برای خریداران تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است. در ادامه می‌توانید شرایط فروش ولا V5 ویژه دی‌ماه را مشاهده نمایید:

شرایط فروش ولا V5

شرایط فروش ولا V5

نظرات
 
 
 
حمید 1398/10/11
سلام. فروختن این خودروی زشت و بی کیفیت با این قیمت پرویی زیادی میخواد و صد البته معجزه. حتی بهترین بازار یاب ها هم نمی توانند با نصف این قیمت در کشوری چون ایران برای این لگن مشتری پیدا کنند. مطمئن باشی.
حسن 1398/10/15
چقد اعتماد به نفس بالایی میخاد با این قیمت فروختن. احسنت به شهامت شرکت سازنده. تیبا به این شرف داره.نگون بخته خریدار بیچاره.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران