آغاز پیش فروش پژو 207 دنده‌ای توسط ایران خودرو از شنبه 14 دی‌ماه + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
پیش فروش پژو 207i از روز شنبه چهاردهم دی‌ماه آغاز خواهد شد. در ادامه پیش فروش‌های هفتگی ایران خودرو، این شرکت برای هفته سوم دی، شرایط پیش فروش چهار محصول را در سه روز در نظر گرفته است. سهم روز اول پیش فروش پژو 207 دنده‌ای است.
پژو 207i نسخه فیس لیفت پژو 206 محسوب می‌شود که در رسانه‌های خودرویی به پژو 206 پلاس شهرت دارد. این خودرو از اواخر دهه هشتاد وارد سبد محصولات ایران خودرو شد. تولید پژو 207i به واسطه تحریم‌ها، مدتی متوقف شده بود و چندین سال پیش مجددا به خط تولید ایران خودرو بازگشت.
در دور جدید تولید پژو 207i ایران خودرو امکانات مختلفی از جمله صفحه نمایش لمسی و کروز کنترل را به این خودرو افزود. این امکانات دوام چندانی بر روی این خودرو نداشته و به دلیل مشکلات اقتصادی پیش آمده، حذف شدند. در بخشنامه پیش فروش پژو 207 نیز ذکر شده است که خودرو تحویل فاقد کروز کنترل و مجهز به رینگ فولادی است. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش پژو 207 ویژه شنبه چهاردهم دی‌ماه را مشاهده نمایید: (قیمت به تومان است)

خودرورنگ های قابل عرضهپیش پرداختموعد تحویل
پژو 207iسفید، مشکی، خاکستری، نقره ای، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه48300000دی 99


نظرات
 
 
 
امیرو 1398/10/14
چرا دیگه 207 اتومات نمیزنن؟
خیلی وقته منتظرم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران