نسل جدید کیا سورنتو با پیشرانه هیبریدی عرضه خواهد شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
هرگاه اتفاق جدیدی در شرکت هیوندای می افتد و این خودروساز کره ای یک محصول جدید معرفی می کند، به دنبال آن باید منتظر یک خبر مشابه از سوی شرکت خودروسازی کیا نیز باشیم. حال پس از معرفی نسل جدید هیوندای سانتافه در سال گذشته، شرکت خودروسازی کیا هم اعلام کرد که در حال توسعه نسل جدید کیا سورنتو است و احتمالا در سال 2020 میلادی معرفی شده و تا سال 2021 میلادی وارد بازار خواهد شد، اما این خودرو با یک پیشرفت قابل توجه به دست مشتریان خواهد رسید و آن هم سیستم های محرک جدید هیبریدی و پلاگین هیبریدی خواهد بود که اخیرا از سوی مقامات شرکت خودروسازی کیا تایید شده و در لیست انتخاب مشتریان قرار خواهد گرفت.
در مصاحبه با اتومبیل نیوز اروپا، مدیر بخش اروپایی شرکت خودروسازی کیا اعلام کرد که این شرکت به دنبال اجرای قوانین بین المللی در راستای کنترل میزان آلایندگی وسایل نقلیه جدید است و در نسل های جدید محصولات خود سعی داریم تا میزان گازهای تولیدی CO2 به کمترین حد ممکن خود برسد. یکی از اقدامات ما می تواند اضافه شدن سیستم های محرک هیبریدی و پلاگین هیبریدی بر روی محصولات نسل جدید ما باشد که تا پیش از این بدون سیستم های محرک ترکیبی به مشتریان عرضه شده است، همچون خودروی شاسی بلند "کیا سورنتو" که در نسل جدید خود سیستم های محرک هیبریدی و پلاگین هیبریدی دریافت خواهد کرد.
مدیر بخش اروپایی شرکت خودروسازی کیا تنها به همین موضوع اشاره داشت و اطلاعات زیادی از نسل جدید کیا سورنتو ارائه نکرده است و برای رسیدن به جزییات فنی کیا سورنتو نسل جدید، چاره ای جز انتظار تا معرفی رسمی این خودرو نخواهیم داشت که به محض رونمایی رسمی، جزییات آن را در خودروبانک بررسی خواهیم کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران