غیرقانونی بودن فعالیت مسافربرهای شخصی

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره تخلفات برخی از رانندگان برای دریافت کرایه اضافه اظهار داشت: هفته گذشته بازرسان سازمان تعزیرات به صورت نامحسوس به برخی از خطوط تاکسیرانی مراجعه کردند و پس از بررسی و کنترل، اعلام کردند که تخلفی در این خطوط صورت نگرفته است. البته مسافربرهای شخصی به واسطه عدم نظارت بر آنها از این موضوع مستثنی هستند و اقدام به افزایش نرخ کرایه های خود کرده اند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: فعالیت مسافربرهای شخصی از نظر ما غیرقانونی است و پلیس باید با آنها برخورد کند و ما در این مورد ضابط قضایی نیستیم و نمی توانیم در این زمینه ورود کنیم. وی افزود: آژانس های مسافربری نیز سازماندهی شده اند، اما نرخ آنها توسط اتحادیه خودشان تعیین می شود و ما نمی توانیم دخالتی کنیم.
قنادان در پایان بیان داشت: در حال حاضر برنامه ای برای تغییر نرخ کرایه های تاکسی نداریم، اما در دراز مدت تغییراتی در کرایه ها اعمال خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران