قیمت وانت نیسان زامیاد به مرز 130 میلیون تومان نزدیک شد!

با اعلام شرکت زامیاد، در روزهای گذشته قیمت جدید یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین محصولات خود، یعنی نیسان زامیاد را اعلام کرد و اینطور که پیداست، حالا قیمت این خودروی وانت قدیمی و پرکاربرد کشور به مرز 130 میلیون تومانی نزدیک شده است و بر روی ثبت نام کنندگان موعد تحویل دی ماه سال جاری منظور خواهد شد و لازم است که مشتریان این خودرو با قیمت جدید نسبت به تسویه حساب خود اقدام کنند، هرچند موضوع مهم تر می تواند افزایش شدید قیمت این خودرو در بازار آزاد باشد که بدون شک از مرز 140 میلیون تومان هم عبور خواهد کرد.
قیمت جدید زامیاد برای وانت نیسان زامیاد Z28 بوده است که در واقع نسخه دیزلی نیسان زامیاد به شمار آمده و به همین دلیل است که افزایش قیمت و همچنین اختلاف قیمت آن با نسخه بنزینی بسیار زیاد خواهد بود. به گفته منابع خبری، نیسان زامیاد دیزلی با قیمت جدید حدودا 129 میلیون و 800 هزار تومانی به متقاضیان عرضه خواهد شد و با خرید این نسخه، پیشرانه 2.8 لیتری دیزلی ساخته کشور چین، ولی با استانداردهای یورو 5 نصیبتان خواهد شد که می تواند خروجی گشتاور خوب 225 نیوتن متری را در دور موتور 1600 الی 2600 دور بر دقیقه در اختیار کاربران خود قرار دهد، ولی با مصرف سوخت ترکیبی 10 لیتری سوخت به ازای کارکرد 100 کیلومتری خودرو در شرایط استاندارد جاده ای و بر روی وزن استاندارد خود.
نظرات
 
 
 
Moein 1398/10/13
ینی خاک تو سر این صنعت آشغال سازی با این همه ادعا و بخور بخور که ماشین زباله دان تاریخو به کجای تولید و قیمت رسونده
ننگ بر این صنعت و مدیران بی کفایت
zak2012 1398/10/14
و خاک بر سر ویران خودرو و سایپا که فقط مفت خوری بلدن و عرضه هیچ کاری رو ندارن
محمد 1398/10/14
نیسان گاوی با قیمت هایلوکس ، مگه مغز خر خورده باشه کسی بخره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران