پراید 111 در آستانه 55 میلیونی شدن؛ روند رو به رشد قیمت خودرو در بازار آزاد

قیمت پراید در روز گذشته به دنبال نرخ تمامی خودروهای محصولات سایپا نسبت به روز قبل خود بی تغییر ماند و یه روز کم تغییر و بی نوسان را سپری کرد. البته این اتفاق از روزهای محدودی است که قیمت پراید بی تغییر در این بازار پر نوسان ثابت می ماند و دستخوش افزایش یا کاهش نمی شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تابناک، روز گذشته قیمت پراید 131 در بازار بدون تغییر با قیمت 50 میلیون معامله شد. قیمت این خودرو در کارخانه 37 میلیون تومان است. پراید 111 نیز بدون تغییر در بازار با قیمت 54 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش می شود. تفاوت قیمتی این خودرو دربازار نسبت به کارخانه 15 میلیون تومان است.
در میان انواع خودروی پراید، پراید وانت بیشتری اختلاف را با قیمت مصوب خود در کارخانه دارد. قیمت پراید وانت در روز گذشته در بازار 57 میلیون و 300 هزار تومان قیمت خورد و این در حالی است که قیمت این خودرو در کارخانه 40 میلیون تومان است.
نظرات
 
 
 
zak2012 1398/10/14
وقتی بازار صاحب نداشته باشه و هدف چاپیدن مردم باشه همین میشه ، که این حلب روغن آشغال بشه 55 میلیون تومن
پیشوا 1398/10/16
مسئولین ایران خودرو و سایپا
خود دشمنان ملت ایران هستن
ولی دشمن داخلی خون مردم تو شیشه کردن
کسی هم کاری به کارشون نداره
آخر صبر مردم سر ریز میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران