قیمت جدید محصولات چری توسط مدیران خودرو اعلام شد + لیست قیمت

به دنبال اعلام افزایش قیمت محصولات "ام وی ام"، شرکت مدیران خودرو اقدام به اعلام قیمت جدید محصولات "چری" کرده است و از امروز، تمامی محصولات خود را با قیمت جدید به مشتریان عرضه خواهد کرد و نیاز است که مشتریان با قیمت جدید نسبت به ثبت نام و تسویه حساب خودروی خود اقدام کنند. باتوجه به لیست اعلامی از سوی مدیران خودرو، می توانیم حداقل افزایش قیمت 10 میلیون تومانی برای خودروی "چری آریزو 5 دنده ای" و همچنین حداکثر افزایش قیمت 40 میلیون و 500 هزار تومانی را برای خودروی "چری تیگو 7 مدل EX" شاهد باشیم که جزییات بیشتر آن و مقایسه قیمت با ماه گذشته را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

قیمت محصولات چری افزایش پیدا کرد

قیمت محصولات چری افزایش پیدا کرد

نظرات
 
 
 
مجید 1398/10/14
دستشون درد نکنه بازم جا داره
  • حمید 1398/10/15
    سلام. واقعا یک نفر پیدا میشه این پول را بابت این خودروها پرداخت کنه.
  • X 1398/10/15
    من یه اریزو ۵ توربو مهر ماه خریدم وقتی که اومدم خونه متوجه کار نکردن مانیتور،سنسور،دوربین دید عقب،چراغ های و... این ماشین شدم بعد بردم نمایندگی که کاشکه نمیبردم که نزدیک ۷۰۰ هزار تومن دادم
    پی کی میخریدم به صرفه تر بود چون نهیتش ۱۰ هزار تومن میدادم
... 1398/10/15
تا کمتر از دوسال پیش فقط با ۱۰۰ میلیون تومن بهترین ماشینا میشد بگیری،الان باید ۱۵۰ تومن پیش پرداخت همون ماشینا بدی
سلام 1399/1/12
یکی پارس دیدم ثریا برفت بدنبال دانش به هرجا برفت
گرفتند و او را بکردند سخت از آنروز دیگر بجایی نرفت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران