به ازای هر مالک خودرو و موتورسیکلت در کشور، 2 نوبت کارت سوخت صادر شده است

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
براساس آمارهای منتشر شده از تیرماه سال 86 تا امروز بیش از 50 میلیون کارت سوخت در کشور صادر شده است.
به نقل از تسنیم، با تک نرخی شدن بنزین در سال 94 بسیاری از مردم کارت سوخت خود را حفظ نکرده و در یک سال اخیر، شاهد ثبت نام بیش از 5 میلیون متقاضی کارت سوخت المثنی بودیم.
وکیل زاده، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران آبان ماه امسال در خصوص تعداد کارت سوخت‌های صادر شده گفت: «حدود 24 میلیون خودرو و موتورسیکلت داریم، ولی تاکنون حدود 48 میلیون کارت سوخت صادر شده است.»
این اظهار نظر در حالی 2 روز پیش از آغاز سهمیه بندی اخیر بنزین صورت گرفت که ثبت نام برای دریافت کارت سوخت المثنی همچنان نیز ادامه دارد.
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیز در این خصوص اظهار کرد: «در حال حاضر تعداد کارت‌های سوخت فعال حدود 24 میلیون عدد است، اما از تیرماه سال 86 تاکنون بیش از 50 میلیون کارت سوخت در کشور صادر شده است. در طی 12 سال گذشته برخی از مالکان وسیله نقلیه هستند که 7 یا 8 بار کارت سوخت برای آنها صادر شده و به طور متوسط تا امروز به ازای هر مالک خودرو و موتورسیکلت در کشور، 2 نوبت کارت سوخت صادر شده است.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران