آیا زمان خرید خودرو فرا رسیده است؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به نوسانات نرخ ارز و طلا بسیاری انتظار دارند که بازار خودرو نیز واکنش نشان دهد. در همین راستا عده ای از مشتریان بالقوه بازار خودرو به امید کاهش یا بازگشت قیمت‌ها به سطح قبلی تصمیم خرید خود را به آینده موکول کرده اند.
به نقل از سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو، کارشناسان برخلاف این خریداران معتقدند که چندان امیدی به بازگشت قیمت ها به سطح قبلی خود وجود نداشته و تمامی عوامل تعیین کننده قیمت خودروها نیز به سمتی حرکت کرده اند که کاهش قیمت وسایل نقلیه را دور از انتظار نشان می دهند.
به عنوان نمونه افزایش قیمت ارز، کاهش تولید خودرو، متوقف‌شدن تولید برخی خودروها، مشکلات اقتصادی و در نهایت چشم‌انداز غیرمشخص اوضاع اقتصادی همگی خبر از تداول شرایط فعلی می دهند. شاید خوش بینانه ترین پیش بینی توقف افزایش قیمت‌ها باشد.
در این شرایط توصیه می شود که اگر به دنبال خرید خودرو هستید تصمیم خود را به آینده موکول نکنید؛ زیرا در آینده قیمت‌ها در بهترین حالت در حد قیمت‌های فعلی باقی خواهد ماند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران