هر خودرو چند بار می تواند کارت سوخت المثنی دریافت کند؟

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: افراد باید در مراقبت از کارت سوخت خود دقت لازم را داشته باشند. البته اگر به هر دلیلی مالک خودرو تقاضای کارت سوخت المثنی داشته باشد، کارت برای آن فرد صادر می شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: در مورد صدور کارت سوخت المثنی محدودیتی برای توزیع کارت سوخت المثنی برای متقاضایان وجود ندارد و برای آن ها مجددا کارت سوخت المثنی صادر می شود.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در ادامه بیان داشت: این موضوع که برای هر خودرو فقط دوبار کارت سوخت صادر می شود صحت ندارد و در صورت مفقود شدن کارت و یا به هر دلیل دیگر، کارت سوخت المثنی صادر می شود و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.
از بامداد روز جمعه ۲۴ آبان، بنزین سهمیه ‌بندی شد و بر این اساس قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای (ماهانه ۶۰ لیتر برای خودروهای شخصی) از قرار هر لیتر ۱۵۰۰ تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای از قرار هر لیتر ۳۰۰۰ تومان و قیمت بنزین سوپر نیز از قرار هر لیتر ۳۵۰۰ تومان تعیین شد.
کنترل مصرف سوخت با توجه به میانگین بالای مصرف سوخت، افزایش توان صادرات، مبارزه با قاچاق سوخت و اختصاص منابع حاصل از مدیریت مصرف به مردم به ویژه اقشار ضعیف و کم‌ درآمد به صورت مستقیم و نیز کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها و شهرها از جمله اهداف اجرای طرح سهمیه ‌بندی بنزین اعلام شده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران