٢ محصول جدید یزد تایر رونمایی شد؛ لاستیک‌های جدید برای ریچ زامیاد

شرکت یزد تایر در نخستین روز نمایشگاه بین المللی زنجیره تامین صنایع لاستیک از ٢ محصول جدید خود رونمایی کرد. محصول نخست و جدید یزد تایر در سایز ١۵ تولید شده و بیشتر برای خودرو ریچ زامیاد استفاده می شود.
این تایر از مشخصاتی مانند صدای کم، فرمان پذیری عالی، چسبندگی بالا، دارای هشت لایه مجازی ، تحمل بار تا ٩۵٠ کیلوگرم، قابلیت سرعت تا ١٨٠ کیلومتر و قدرت مانور ویژه در برف و گل را دارد.

یزد تایر

یزد تایر

گفتنی است این لاستیک تاثیر بالایی در کاهش مصرف سوخت خودرو نیز دارد.
یزد تایر همچنین در این نمایشگاه از تایر جدید دیگری که بیشتر برای خودرو پراید استفاده می شود نیز رونمایی کرد. این محصول که به عنوان تایر تابستانی معرفی شده است موجب کاهش صدا، کاهش مصرف سوخت خودرو پراید خواهد شد.
همچنین این تایر با ظاهر اسپرت و فرمان پذیری عالی می تواند انتخاب مناسبی برای جوانان علاقه مند به خودرو باشد. بر اساس این گزارش سومین نمایشگاه بین المللی زنجیره تامین صنایع لاستیک از صبح امروز در هتل المپیک آغاز شده تا ١٩ دی ماه نیز ادامه دارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران