نیازی به استفاده از مکمل های بنزین نیست

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به‌ تازگی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی اطلاعیه درباره استفاده از مکمل های بنزین منتشر کرده و اعلام کرد که عرضه مواد افزودنی و مکمل‌های بنزین مورد تأیید شرکت ملی پخش نیست و سوخت توزیعی در تمامی جایگاه های کشور مطابق با استانداردهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیز درباره استفاده از مکمل های بنزین گفت: سوخت توزیع شده در تمامی جایگاه های کشور مطابق با استانداردهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی است و استفاده خودروهای داخلی و حتی خارجی از مکمل های بنزین در جایگاه های سوخت مورد تایید این شرکت نیست و خودروهای موجود در کشور نیازی به مکمل های بنزین ندارند.
با کمیاب شدن بنزین سوپر در جایگاه ها، بازار مکمل های بنزین داغ تر از گذشته شده و حتی در برخی موارد جایگاه داران مالکان خودرو را مجبور به استفاده از مکمل های بنزین می کنند و این در حالی است که چندین سال است که استفاده از این مکمل ها توصیه نمی شود.
نظرات
 
 
 

علی

1398/10/24
چرت میگه این آقا، خیلی از ماشینا مثل bmw و ... بنزین یورو 7 میخورن و اگه نزنن سر 2 سال موتورشون پایین میاد.بنزین جایگاه یورو 3 هم نیست
مثال ایشان برای ماشینای آشغال تولید داخله